Petr Ševčík
Břestek 314
687 08 Břestek

T: +420 603 889 231
E: petrsevcik78@seznam.cz

Co děláme

Malování pokojů Malování Jsme si vědomí skutečnosti, že našimi malíři pokojů vymalovaný byt či interiér bude naši práci reprezentovat dlouhá léta. Proto bereme kvalitně odvedenou práci jako naši vizitku a Vaše reference jako naši reklamu. Uděláme vždy maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme u Vás naší prací zanechali, dělala našemu malířství jen nejlepší jméno.

Veškeré malířské služby provádí naše malířství tak, abychom co nejméně omezili provoz v bytě, domě či budově, v níž probíhají malířské práce.


Čistění fasád Čistění fasád Odstraňování zeleného až černého povlaku z fasád je důležitou součástí její údržby. Nečistoty organického původu nejsou pouze estetickým znehodnocením stavby, ale vážně narušují celistvost fasádní omítky.

Mikroorganismy jsou schopny úplně rozrušit tenkou vrstvu finální omítky do té míry, že musí být odstraněna a natažena omítka nová. Odstranění staré a natažení nové omítky je mnohonásobně vyšší než umytí fasády , resp. odstranění mikrorganismů a jejich spórů včetně prevence vůči opětovnému růstu.


Nátěry Nátěry Provádíme veškeré natěračské práce a malířské práce na stavbách, v interiérech, bytech, ocelových a dřevěných konstrukcích, budovách, výrobních halách i v terénu.

Nástřiky, nátěry a malby aplikujeme na konstrukce výrobcem doporučenými postupy, ze žebříků, plošin, z lešení i s pomocí horolezecké techniky.


Dekorativní stěrky Dekorativní stěrky Dekorativní betonová stěrka je ideální pro dekorativní a reprezentativní povrchy. Umožňuje vytvořit minimalistický, moderní a dynamický styl. Má velké využití, jak už v obytných prostorách tak i v obchodních a průmyslových objektech. Stěrku lze aplikovat v interiéru i exteriéru.


Tapetování Tapetování Vytváříme moderní, dekorativní a luxusní povrchovou úpravu podlah a zdiva, která má široké uplatnění jak v interiéru tak v exteriéru.
V naší nabídce naleznete nejmodernější dekorativní stěrky s efektem betonu, metalickým efektem, efektem kamene a mnoho dalších dle Vašich přání nebo dle návrhu našeho architekta.


Copyright © 2019 Malby Ševčík

Tvorba www stránek, SEO / www.vip-net.cz